
ODCHOV K - UŽ JE NÁM PĚT TÝDNŮ
29. 3. 2025
CO JE NOVÉHO V BEDÝNCE:
štěňátka se začala více projevovat, mazlit se.
Stále se občerstvují v mléčném baru maminky, která má stále neuvěřitelnou trpělivost a přes ostré zoubečky svých dětiček se o ně neuvěřitelně stará.
Během týdne přestěhujeme štěňátka do předsíně, aby mohla hned po probuzení chodit ven a tak se učit venčení venku.
Proběhly u nás návštěvy a to znamenalo pro štěňátka mazleníčko mazlení.
Moc děkujeme Pétě za krásné fotky.

Náhledy fotografií ze složky Odchov K
Poslední fotografie
Statistiky
| Online: | 29 |
|---|---|
| Celkem: | 4520217 |
| Měsíc: | 45004 |
| Den: | 1812 |

