Naši blonďáci <3 GILLY a MIO <3

GILLYNKA

MIOUŠEK

Dnes jsme se s Moničkou, Andílkem a Aimyčkou vydali na bažantí hon na Konopišti, kde na nás čekala Janička s Keirynkou. Hon byl naprosto úžasný :-) Nádherné prostředí, skvělá organizace. Náramně jsme si ho všichni moc a moc užili a byla radost pozorovat naše čtyřnohé miláčky při práci. Výřad sčítal 1.995 kusů !!!
Aimyčka se synáčkem Andělíčkem



Dnes na veterinární klinice VEDILAB v Plzni u pana MVDr. Beránka prodělal MIO a GILLY oftalmologické vyšetření se suprovým výsledkem oba PRA/CAT neg. tedy očička čisté !!!
Dnes jsme vyrazily s Mončou do revíru k rybníku. S Angelem jsme procvičovali všechny disciplíny na ZPR kromě lesu. Andělíček pracoval úžasné a byl výborným učitelem pro Mia, který dnes piloval disciplíny na OVVR a jako bonus si udělal vlečku s pernatou. Děkuji Moničce a Andělovi za skvělé odpoledne :-)


| Online: | 25 |
|---|---|
| Celkem: | 4538190 |
| Měsíc: | 48065 |
| Den: | 2404 |
| červen / 2026 | ||||||